baner
  • DSC_0570
  • fb15
  • fb12
  • fb3
  • fb1
  • 33
  • 41
  • DSC_0579
  • fb13
  • FB_IMG_1529307258110
  • fb14
  • fb8
  • 18670889_655464404652702_2450144264892709068_n
  • fb9
  • fb7
  • fb11
  • 18698066_655463821319427_1704460293375556128_n
  • FB_IMG_1529307260927
  • 23

Partnerzy

jaxon
Ranizow
Logo1 (1) (Copy)

Aktualności


PO RAZ PIERWSZY!!!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH

SPINNINGISTÓW Z "3"

- ŻEBY WSTYDU NIE BYŁO -

POKAŻMY KOLEGOM Z ROZTOCZA,

ŻE I MY POTRAFIMY ŁOWIĆ!!!

UDZIAŁ BEZPŁATNY!

PUCHARY DO ZDOBYCIA!

JEDZONKO PO ZAWODACH PYCHA!!! (J.J)


PATRONAT HONOROWY:

Senator RP Pani Janina Sagatowska;
Poseł na Sejm RP Pan Rafał Weber;
Wójt Gminy Raniżów Pan Władysław Grądziel;
Wójt Gminy Dzikowiec Pan Krzysztof Klecha;

SPONSORZY:

POLANFISHING.PL – Pan SEBASTIAN ŁOŚ;
Portal wędkarski ANGLOO.COM i GOLDFISH (zanęty wędkarskie);
Centrum Kształcenia TORUS (szkoła dla dorosłych);
Łowca LUCIO.PL;
POLMOS St. Wola;
BOLAND – zanęty wędkarskie;
CENTRUM DIAGNOSTYKI I REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ 
Przychodnia Stopy – ZAMOŚĆ – Zbigniew Majczak;

Firmy:

„SAMAX” ANDRZEJ KRYSA;
„ANDREM” ANDRZEJ KILIAŃSKI;
„DIAMENT” KRZYSZTOF CHCIUK;

PATRONAT MEDIALNY:

NOWINY.24;
RADIO LELIWA;
STALOWE MIASTO;
STELLA TELEWIZJA KABLOWA STALOWA WOLA;
WĘDKARSKIE WIADOMOŚCI;

DZIĘKUJEMY!

 

 

 


GŁÓWNE NAGRODY 
IX MARATONU WĘDKARSKIEGO „WILCZA WOLA”
17-18 CZERWIEC 2017

DRUŻYNOWO:

1 miejsce:
3 x Wędka Matrix Horizon® S Class - 3.6m Feeder; (plus niespodzianka)
2 miejsce:
3 x Fotel Cuzo Feeder Method Elektrostatyk + Miska Matrix 3D Groundbait Bowl and Hoop + ZANĘTA Z GOLDFISH;
3 miejsce:
3 x Kołowrotek MS Range Pro Feeder II 5000 + ZANĘTA Z GOLDFISH;

INDYWIDUALNIE:

1 miejsce:
MS Range Ultra Light Feeder 365cm - 50g + Kołowrotek MS Range Pro Feeder II 4000; (plus niespodzianka)
2 miejsce:
MS Range Ultra Light Feeder 365cm – 50g + Duży Pojemnik Matrix Ethos Pro Feeder; (plus niespodzianka)
3 miejsce:
Kołowrotek Matrix Aquos® Reel 5000 + zł MS Range Tidy Table Bag; (plus niespodzianka)

Narody do rozlosowania WŚRÓD UCZESTNIKÓW


(wykluczamy zwycięzców zawodów indywidualnie i drużynowo):


Nagroda „niespodzianka” ufundowana przez:

Polandfishing.pl

Wędka: Matrix Horizon® S Class - 3.6m Feeder.

oraz:

Feeder Matrix Legend Feeder Slim 3.5 m
Torba Matrix Ethos Pro Carryall 55L
MS Range Multi Feeder MH 330-390 m
Pokrowiec Match Team Trabucco Pro Gnt 4 +1
Pokrowiec Match Rod USZTYWNIANY GNT Trabucco 160
MS Range Tidy Table Bag - torba i stolik w jednym
Kołowrotek z wolnym biegiem Fox EOS 5000
Kołowrotek z wolnym biegiem Fox EOS 7000
Kołowrotek Trabucco Qosmio Feeder 6000

KOMUNIKAT NR III


IX MARATONU WĘDKARSKIEGO


W WILCZEJ WOLI



ZARZĄD KOŁA NR 3 "ROZWADÓW"

INFORMUJE ŻE

LISTA STARTOWA MARATONU

ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA.

PROSIMY  KAPITANÓW DRUŻYN

O PODAWANIE TELEFONICZNE

BĄDŹ MAILOWE

IMIENNYCH SKŁADÓW DRUŻYN

ORAZ ROZMIARY KOSZULEK

PAMIĄTKOWYCH DLA DRUŻYN


TEL.+48 600 440 611

MAIL. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.





Komunikat Nr2  IX Maratonu Wędkarskiego w Wilczej Woli

LISTA STARTOWA IX MARATONU WĘDKARSKIEGO

W WILCZEJ WOLI (KOLEJNOŚĆ WEDŁUG WPŁAT)

(*UWAGA ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA DO 45 DRUŻYN)




WPŁATA TEAM OSIEK1.
WPŁATA ROBERT POKRZEPA -KIELCE.2
WPŁATAWALERAN- KIELCE.3
WPŁATAWOJNIAK "SANNA -ZAKLIKÓW.4
WPŁATA+1KOLEJARZ ZAMOŚĆ- ZAMOŚĆ.5
WPŁATAKRZESZÓW I.6
WPŁATAKRZESZÓW II.7
WPŁATAŁUKASZ KOŁODZIEJ -KOŁO 33 SANDOMIERZ.8
WPŁATAKOŁO NR 3 ROZWADÓW I.9
WPŁATASANDOMIERZ III.10
WPŁATA KOŁO NR 2 TARNOBRZEG I -JÓZEF POKUSA.11
WPŁATAKOŁO NR 2 TARNOBRZEG II - SENSAS TEAM.12
WPŁATAKOŁO NR 2 TARNOBRZEG III.13
WPŁATAKOŁO NR 13 ENERGETYK I.14
WPŁATAKOŁO NR 13 ENERGETYK II.15
WPŁATA+3Obóz Łowcy Wędkarstwo Lucio
.16
WPŁATACZARNY BOCIAN MAZURY.17
WPŁATAPOLANDFISHING TEAM KIELCE I.18
WPŁATAKOŁO NR 1 BRZANA KIELCE II.19
WPŁATAXXXL   BARANÓW SANDOMIERSKI-ZIĘBA WIESŁAW.20
WPŁATAKOŁO NR 2 TARNOBRZEG IV.21
WPŁATAGÓŁKA STANISŁAW HURTOWNIA HYDROGAZ WOLA BARANOWSKA.22
WPŁATA +1PAWEŁ DZIADURA STALOWA WOLA.23
WPŁATASKLEP WĘDKARSKI "RYBKA" RAFAŁ MAŁEK NISKO.24
WPŁATAKOŁO NR 13 ENERGETYK III.25
WPŁATAKOŁO NR 13 ENERGETYK IV.26
WPŁATAWIOLETTA STEC KUŁACZ KOŁO NR 8 BARANÓW SANDOMIERSKI.27
WPŁATAKOŁO NR 9 RUDNIK N/SANEM I.28
WPŁATAKOŁO NR 9 RUDNIK N/SANEM II.29
WPŁATATEAM LIPA-BORUCZENKO GRZEGORZ.30
WPŁATAROZTOCZE ZAMOŚĆ.31
WPŁATATEAM BAŃKA - JANÓW LUBESLKI.32
REZERWACJAKOŁO NR 35 RANIŻÓW I.33
REZERWACJAKOŁO NR 35 RANIŻÓW II.34
REZERWACJAKOŁO NR 35 RANIŻÓW III.35
WPŁATAKOŁO NR 1 SANDOMIERZ I RYSZARD SZYMAŃSKI .36
WPŁATAKOŁO NR 1 SANDOMIERZ II EDMUND MAJ.37
WPŁATAWESOŁY TEAM ZAMOŚĆ.38
WPŁATASKLEP WĘDKARSKI OSTOJA - RADYMNO.39
WPŁATAFEEDER TEAM WALDEMAR ZAGAJA NISKO.40
41.                                 WIESŁAW PASZT - SKIERBIESZÓW                                       WPŁATA
42.             FHU-SUP-EL PIOTR DĄBEK -KOPEL STALOWA WOLA                              WPŁATA +1
43.             Andrzej Krysa -SANAX                                                                                 WPŁATA
44.             Karol Gębala                                                                                                 WPŁATA