baner

Ogłoszenia

1b

Zarząd Koła PZW Nr 3 „Rozwadów” w Stalowej Woli, zaprasza wszystkie dzieci w wieku do lat 14-tu z opiekunami (jest to konieczność by zostać dopuszczonym do zawodów) na zawody wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. 

Zbiórka nad zbiornikiem „Oczko” w Stalowej Woli 01 czerwca 2018 o godz. 16.00. 
Zawody będą rozgrywane w dwóch kategoriach: dziewczęta i chłopcy.
Organizatorzy zapewniają dla zwycięzców puchary i nagrody,  a dla wszystkich uczestników słodki poczęstunek i drobne nagrody rzeczowe.


Zapraszamy!


Sponsorami zawodów są:


Starosta Stalowowolski P. Janusz Zarzeczny;
SKLEP RYBKA NISKO - Rafał Małek;
Koło PZW Nr 3 "Rozwadów";
Okręg PZW Tarnobrzeg;

za zarząd 
prezes 
Koła PZW Nr 3 „Rozwadów”
Jarosław Jabłoński

pstrag potokowyZAWODY PSTRĄGOWE - BUKOWA.

ZARZĄD KOŁA PZW NR 3 „ROZWADÓW” W STALOWEJ WOLI INFORMUJE WĘDKARZY,

ŻE W DNIU 26.05.2018 R. ODBĘDĄ SIĘ ZAWODY W DYSCYPLINIE SPINNINGOWEJ.

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W MIEJSCOWOŚCI NALEPY (WIATA) O GODZ. 05.00.


SKŁADKA STANOWIĄCA UDZIAŁ W KOSZTACH ORGANIZACJI ZAWODÓW WYNOSI 20 ZŁ.


ZGŁOSZENIA PRZYJMUJE PREZES TEL. 604066683W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 25 MAJA.

ZAWODY Z CYKLU "O PUCHAR PREZESA KOŁA NR 3 ROZWADÓW"

ZAWODY ORGANIZOWANE NA ŻYWEJ RYBIE - KONIECZNOŚĆ POSIADANIA SPRZĘTU BY WYKONAĆ ZDJĘCIE ZŁOWIONEJ RYBY.


MIARKI ZAPEWNIA ORGANIZATOR.

ZAPRASZAMY!

(zdjęcie:http://wedkomania.pl/news.php?id=4090)


LIGA FEEDEROWA CLASSIC
Z POLANDFISHING.PL
“O PUCHAR STAROSTY STALOWOWOLSKIEGO”

ZARZĄD KOŁA PZW NR 3 „ROZWADÓW” W STALOWEJ WOLI,

INFORMUJE WĘDKARZY, ŻE W DNIU 08.04.2018 R. ODBĘDĄ SIĘ PIERWSZE Z CYKLU OTWARTE ZAWODY
W DYSCYPLINIE FEEDEROWEJ.

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW ZBIORNIK KLONOWE O GODZ. 06.00.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJE SKARBNIK W SIEDZIBIE KOŁA LUB TEL. 600440611
W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 4 KWIETNIA 2018R.

SKŁADKA STANOWIĄCA POKRYCIE KOSZTÓW UCZESTNICTWA W ZAWODACH WYNOSI 30 ZŁ.

 

Za Zarząd

Wiceprezes

Piotr Wroński

Stowarzyszenie Dobro Powraca zwraca się do ludzi dobrej woli o pomoc dla Pana Grzegorza Górskiego.
Dowolne wpłaty można wnosić na konto Stowarzyszenia – a każda wpłacona złotówka trafi do Pana Grzegorza:
Numer konta bankowego Stowarzyszenia „Dobro Powraca”
60 2030 0045 1110 0000 0237 0190
Bank BGŻ S.A. Oddział operacyjny w Stalowej Woli
Swift: GOPZPLPW

Wpłacajcie – koniecznie z dopiskiem „Dla Grzegorza”

Istnieje również możliwość wpłat u naszego Skarbnika w godzinach pełnionego dyżuru.

LISTA STARTOWA - „X MARATON WĘDKARSKI


– WILCZA WOLA 16-17 CZERWCA 2018”

 

KOMPLET!!!

LISTA ZAMKNIĘTA!!! TERAZ JUZ TYLKO EWENTUALNIE LISTA REZERWOWA PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU WARUNKÓW!!!

UWAGA - JEŚLI KTOŚ DOKONAŁ WPŁATY, A NIE POWIADOMIŁ NAS TELEFONICZNIE PROSZĘ ZROBIĆ TO JAK NAJSZYBCIEJ - TEL. 604066683 LUB 600440611 !!!

 

LISTA STARTOWA - „X MARATON WĘDKARSKI – WILCZA WOLA 16-17 CZERWCA 2018”


1. POLANDFISHING.PL – SEBASTIAN ŁOŚ
2. „FEEDER BARANÓW” – SZYMON WÓJCIK (KOŁO NR 8)
3. „ROZWADÓW” – KOŁO NR 3
4. „CZARNE HAKI” EXTREME
5. „OBÓZ ŁOWCY” – LUCIO.PL
6. ĆWIKLIŃSKI ROZTOCZE 
7. „KUTE KOTWICE” – KOŁO NR 13 „ENERGETYK”
8. „IMPREZOWICZE” – KOŁO NR 33 SANDOMIERZ
9. JANUSZ KORCZAK – TARNOBRZEG
10. „ROZTOCZE” ZAMOŚĆ
11. POLAND FISHING KIELCE TEAM - MICHAŁ SOŃTA 
12. „KRĄPIK” – WISZNICE (POWIAT BIALSKI)
13. G.P.D. - KOŁO NR 13 „ENERGETYK”
14. "SOKOLNIKI" - JÓZEF STALA - KOŁO NR 1 SANDOMIERZ
15. "TEAM SANNA" - KOŁO NR 10
16. ENERGETYK 13 - RYSZARD BIELECKI
17. RANIŻÓW I
18. RANIŻÓW II
19. RANIŻÓW III 
20. "MARCELEK" CHOJNACKI - KOŁO NR 1 SANDOMIERZ
21. "CZARNI 44" - KOŁO NR 44
22. "RYBKA" NISKO
23. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 - MAJ EDMUND
24. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 - WĄS JANUSZ 
25. TARNOBRZEG KOŁO NR 2 PRZY WIŚLE - JÓZEF POKUSA
26. RUDNIK N/S - KOŁO NR 9
27. WARSZAWA URSYNÓW - KOŁO NR 28 (WASILEWSKI ARKADIUSZ)
28. HURTOWNIA HYDRO-GAZ PADEW
29. DAWID RYBACKI - FEEDER TEAM KOŁO
30. TEAM OSIEK
31. MOCARZ TEAM KOŁO NR 8 BARANÓW SANDOMIERSKI
32. SENSAS - KOŁO NR 2 TARNOBRZEG ,,PRZY WIŚLE,, (M. PATER)
33. KOŁO NR 2 TARNOBRZEG ,,PRZY WIŚLE,, (M. PATER) II
34. FEEDER BAIT TEAM - RZESZÓW/STW
35. WESOŁY TEAM ZAMOŚĆ
36. OSTOJA RADYMNO
37. TEAM NO NAME
38. ROJAN RAFAŁ KOŁO NR 18 ZARZECZE
39. KOŁO RAWA MAZOWIECKA
40. KOŁO NR 13 "ENERGETYK" - ZARZĄD
41. PAWEŁ DZIADURA TEAM STALOWA WOLA.

LISTA REZERWOWA:

42. HERMAN TEAM KIELCE 
43. KIELCE KOŁO NR 1 "BRZANA"
44. ERWIN DRYN DRYN NISKO
45. ROZTOCZE II
46. KOLEJARZ ZAMOŚĆ
47. ZAJEZIORZE (D. KORCZAK)
48. M.D.D. ZUBRZYK - TEAM STALOWA WOLA 
49. KOŁO JANOWIAK
50. KRZESZÓW (KOŁO NR 41)

51. SAK ZARZECZE

52.TEAM BRACIA PASZT

.... LOADING.... STAN NA DZIEŃ 10.01.2018