baner
  • 18698066_655463821319427_1704460293375556128_n
  • fb12
  • DSC_0579
  • fb3
  • FB_IMG_1529307260927
  • fb11
  • 18670889_655464404652702_2450144264892709068_n
  • fb7
  • fb8
  • fb9
  • fb15
  • DSC_0570
  • FB_IMG_1529307258110
  • fb13
  • fb14
  • fb1
  • 23
  • 33
  • 41

Partnerzy

polmos
torus
jaxon

LISTA DRUŻYN STARTUJĄCYCH NA XIV MARATONIE WĘDKARSKIM WILCZA WOLA:

LISTA XIV MARATON WĘDKARSKI:

1. FEEDER KLUB KOLEJARZ ZAMOŚĆ II – NAGRODA (KOSTRUBIEC K)

2. FEEDER KLUB KOLEJARZ ZAMOŚĆ I – (DĄBROWSKI)

3. FEEDER KLUB KOLEJARZ ZAMOŚĆ III (JACEK, MARCIN, MARCIN)

4. FEEDER KLUB KOLEJARZ ZAMOŚĆ IV

5. FEEDER KLUB KOLEJARZ ZAMOŚĆ V (MRÓZ)

6. SKLEP RYBKA NISKO RAFAŁ MAŁEK

7. KOŁO ROZWADÓW 3

8. MOCARZ TEAM BARANÓW SANDOMIERSKI (MROCZEK)

9. ANDREM (KILIAŃSKI)

10. POLANDFISHING.PL

11. WKS ALBURNUS TEAM KIELCE (MICHAŁ SOŃTA)

12. KOŁO 5 ŁOWCA (MAJCHER)

13. TURBO LESZCZE (SIBIGA)

14. ŚWIĘTOKRZYSKI FEEDER TEAM (DŁUGOSZ)

15. KOŁO BRZANA KIELCE NR 1

16. KAiS FISHING TEAM (CIEŚLAK)

17. TEAM STW (GRZYWACZEWSKI)

18. PSZCZOŁA NR 1 SANDOMIERZ (ALBERA)

19. MUCHA TEAM (DEKA)

20. FEEDER TEAM JÓZEFÓW (MAKUCH)

21. FEEDER TEAM BIŁGORAJ

22. TEAM GUNCZ (GRĄDZIEL)

23. ŁOWCY B (RZUCIDŁO)

24. KOŁO AMUR RADZYŃ PODLASKI (KARWOWSKI)

25. KOŁO 28 URSYNÓW I (SOBCZAK)

26. KOŁO 28 URSYNÓW II (MILCZARSKI)

27. KOŁO 28 URSYNÓW III (CWALIŃSKI)

28. TEAM STALOWE SZPROTKI (GONTARZ)

29. KOŁO NISKO 4 (RODZEŃ)

30. CZARNE HAKI

31. TEAM GURU RUDNIK N/S (PLISZKA-TYBUŚ)

32. POLSKA GRUPA CNC (LASKOWSKI)

33. TEAM OF HUNTERS (OLCZYŃSKI)

34. RANIŻÓW I

35. RANIŻÓW II (NIEMCZYK)

36. KOŁO ENERGETYK 13 I

37. KOŁO SANDOMIERZ NR 1 (CHOJNACKI)

38. WODNIK RAWA MAZOWIECKA (GRZYB)

39. TEAM STALOWA WOLA (KOSIOR)

40. WKS PISCARI TOMASZÓW LUBELSKI (BABIARZ)

41. 180+ ZAMOŚĆ (HOROCH)

42. TEAM MALCE (SZWEDO)

POSZĘ O SPRAWDZENIE PODANYCH DANYCH. EWENTUALNE UWAGI KIERUJEMY DO JARKA (604066683) – POGRUBIONE TO DRUŻYNY, KTÓRE PODAŁY SWOJE SKŁADY.

POZDRAWIAMY I CZEKAJCIE NA DALSZE KOMUNIKATY!