baner
  • 41
  • FB_IMG_1529307258110
  • 33
  • fb9
  • 18698066_655463821319427_1704460293375556128_n
  • fb15
  • fb14
  • DSC_0579
  • fb13
  • fb1
  • fb12
  • 18670889_655464404652702_2450144264892709068_n
  • fb8
  • FB_IMG_1529307260927
  • fb7
  • fb3
  • 23
  • fb11
  • DSC_0570

Partnerzy

LOGO MATCHPRO OK
samax1
mf

Przypominamy klasyfikację zawodów cyklu po dwóch zawodach. Do klasyfikacji końcowej liczymy punkty sektorowe zawodników. Przy jednakowej liczbie punktów sektorowych o kolejności ostatecznego miejsca zdecyduje suma wagi złowionych ryb. 

Do klasyfikacji końcowej cyklu zaliczane będą jeszcze punkty zdobyte w dniu 26 i 27 października.

W razie pytań dzwońcie (lub ewentualnych błędów w pisowni imion czy nazwisk) - 604066683

Nazwisko i imię

W.W 31.09

WAGA

SEKTOR

JEZ. 12.05

WAGA

SEKTOR

SUMA PKT

SUMA W. RYB

Barański Wojciech

1

3730

C

2

7620

B

3

11350

Pietrzyk Marcin

3

5100

A

1

7670

B

4

12770

Majcher Rafał

2

5160

A

3

5940

A

5

11100

Mazur Andrzej

1

5830

A

5

5490

A

6

11320

Wojniak Krzysztof

3

3170

C

6

5370

A

9

8540

Bałata Grzegorz

8

3110

A

4

5610

A

12

8720

Waśkiewicz Bartosz

1

6700

B

11

3670

B

12

10370

Gucwa Mateusz

5

2940

C

8

5060

A

13

8000

Kulik Przemysław

11

2220

A

3

7010

B

14

9230

Korczak Janusz

13

2160

A

2

7580

A

15

9740

Małek Rafał

11

2450

B

5

5500

B

16

7950

Chojnacki Paweł

4

3050

C

13

3590

B

17

6640

Wójcik Szymon

5

4330

A

12

3360

A

17

7690

Chara Michał

3

5420

B

15

2610

A

18

8030

Majcher Piotr

14

1980

B

4

6040

B

18

8020

Zagaja Waldemar

8

1600

C

11

3490

A

19

5090

Długosz Szczepan

9

3060

B

12

3640

B

21

6700

Burek Paweł

2

3450

C

21

 

NULL

23

3450

Wojtak Radosław

2

6480

B

21

 

NULL

23

6480

Burczak Andrzej

15

610

C

9

4990

B

24

5600

Furman Piotr

23

 

NULL

1

10020

A

24

10020

Gnatek Rafał

4

4690

B

21

 

NULL

25

4690

Witkiewicz Andrzej

4

4180

A

21

 

NULL

25

4180

Fluda Edward

5

4640

B

21

 

NULL

26

4640

Burchała Daniel

6

2600

C

21

 

NULL

27

2600

Jeż Adam

6

4610

B

21

 

NULL

27

4610

Lembas Robert

14

1990

A

13

3340

A

27

5330

Łoś Sebastian

6

4170

A

21

 

NULL

27

4170

Czuchajda Wojciech

7

3650

B

21

 

NULL

28

3650

Gądek Kazimierz

18

140

C

10

4070

B

28

4210

Jeż Rafał

7

1690

C

21

 

NULL

28

1690

Kręcidło Dariusz

7

3250

A

21

 

NULL

28

3250

Srodoń Dariusz

21

1060

B

7

5290

B

28

6350

Żak Tomasz

21

590

A

7

5260

A

28

5850

Skrzypek Michał

8

3130

B

21

 

NULL

29

3130

Gontarz Damian

23

 

NULL

6

5430

B

29

5430

Głowala Sebastian

9

3050

A

21

 

NULL

30

3050

Szarama Mariusz

9

1480

C

21

 

NULL

30

1480

Gątarz Grzegorz

10

2520

A

21

 

NULL

31

2520

Kosior Krzysztof

10

1350

C

21

 

NULL

31

1350

Laskowski Paweł

17

1480

B

14

3310

B

31

4790

Wójcik Andrzej

10

2460

B

21

 

NULL

31

2460

Rzyha Stanisław

23

 

NULL

8

5030

B

31

5030

Kowalczuk Marek

11

1130

C

21

 

NULL

32

1130

Magdziak Andrzej

23

 

NULL

9

4120

A

32

4120

Sońta Michał

12

900

C

20

490

A

32

1390

Lasota Krzysztof

23

 

NULL

10

3840

A

33

3840

Ner Bartłomiej

12

2140

B

21

 

NULL

33

2140

Podraza Krzysztof

19

190

C

14

2720

A

33

2910

Żółtek Łukasz

12

2180

A

21

 

NULL

33

2180

Grądziel Piotr

17

1650

A

17

2490

A

34

4140

Kamiński Sylwester

13

2090

B

21

 

NULL

34

2090

Zając Stanisław

13

880

C

21

 

NULL

34

880

Pokusa Józef

14

750

C

21

 

NULL

35

750

Chmiel Marek

15

1740

B

21

 

NULL

36

1740

Sokólski Mariusz

15

1920

A

21

 

NULL

36

1920

Dziadura Mateusz

19

1020

A

18

2370

A

37

3390

Lipiec Andrzej

16

1690

A

21

 

NULL

37

1690

Madej Jan

16

480

C

21

 

NULL

37

480

Słonina Paweł

16

480

C

21

 

NULL

37

480

Stasiak Piotr

16

1570

B

21

 

NULL

37

1570

Bytnar Patryk

22

360

A

16

2760

B

38

3120

Chrapek Piotr

17

300

C

21

 

NULL

38

300

Pokrzepa Robert

20

10

C

18

2300

B

38

2310

Gierek Jan

23

 

NULL

15

2780

B

38

2780

Gielarek Mirosław

20

980

A

19

1110

B

39

2090

Jedras Krzysztof

18

1210

B

21

 

NULL

39

1210

Sapielak Piotr

18

1380

A

21

 

NULL

39

1380

Zioło Paweł

23

 

NULL

16

2520

A

39

2520

Pliszka Andrzej

19

1170

B

21

 

NULL

40

1170

Stypka Józef

23

 

NULL

17

2500

B

40

2500

Chciuk Grzegorz

20

1100

B

21

 

NULL

41

1100

Senderowski Jacek

23

 

NULL

18

2370

A

41

2370

Stala Józef

22

380

B

21

 

NULL

43

380

Leniar Wiesław

23

 

NULL

20

880

B

43

880