baner
  • fb11
  • 18698066_655463821319427_1704460293375556128_n
  • DSC_0570
  • fb14
  • fb1
  • fb12
  • fb8
  • fb15
  • fb13
  • fb7
  • DSC_0579
  • fb9
  • fb3
  • 41
  • 23
  • 33
  • FB_IMG_1529307258110
  • 18670889_655464404652702_2450144264892709068_n
  • FB_IMG_1529307260927

Partnerzy

angloo
polmos
Logo1 (1) (Copy)

LISTA COLMIC XI MARATONU WĘDKARSKIEGO - WERSJA OSTATECZNA:

Prezentujemy ostateczną listę startową XI Maratonu. Jak co roku zwracamy się z prośbą o przesyłanie nazwisk zawodników (ewentualnej aktualizacji nazw drużyn) oraz rozmiar koszulek  drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (SMS)  do dnia 09.06.2019r, co ułatwi stronę organizacyjną imprezy.

Sprawdzajcie i dzwońcie J.J.

1.    Team Czadomen (d. Zajeziorze Nagroda X Maratonu.)

2.    „Jest Moc!!!” Chełm

3.    „Przyjaciele” Chełm – Tadeusz Mulson

4.    Raniżów I

5.    Raniżów II

6.    Raniżów III

7.    „Team Rybka” Nisko Rafał Małek

8.    „Czarne Haki” STW

9.    OK Nowak STW

10.  TEAM DZIKÓW

11.  „Obóz Łowcy” Lucio.pl

12.  Polandfishing.pl – Sebastian Łoś

13.  „Drgające szczytówki” Sandomierz (P. Chojnacki)

14.  Rozwadów Koło Nr 3

15.  Sandomierz Koło Nr 33 – Chmielewski Daniel

16.  „Team Sanna” – K. Wojniak

17.  WKS Husarz JAROSŁAW

18.  RADYMNO

19.  „PSL Team” Kielce – Michał Sońta

20.  Koło TGB Nr 2 „Przy Wiśle” – Józef Pokusa

21.  Krzeszów

22.  „STOPY” Zamość – Radek

23.  Zamość „Roztocze” I

24.  Zamość „Roztocze” II

25.  Zamość „Roztocze” III

26.  Zamość 180+ Zbigniew Surmacz

27.  „Turbo Leszcze” Szymon Wójcik

28.  Rzadzyń Podlaski „Amur” - Karnowski

29.  Feeder Team Chełm – Kowalczuk Daniel

30.  „Pszczółka” Sandomierz – Paweł Zioło

31.  „Bolognese” M.P.D.

32.  Ursynów – Wasilewski A.

33.  Zarzecze Koło Nr 18

34.  „Stalowe Szprotki” STW – Burchała

35.  „Dream Team” Przyszów – Bednarz Andrzej

36.  Baranów Sandomierski „Mocarz Team”

37.  Rawa Mazowiecka – Grzyb Adam

38.  Wisznice „Krapik”

39.  Koło "RAWKA" Rawa Mazowiecka – Bednarek Andrzej

40.  „Orły” Zamość – Mazurek Rafał

41.  „Brzana” I Kielce

42.  „Brzana” II Kielce

43.  „Bracia” Wiesław Paszt

44.  „Team Karpiki” STW Gontarz

45.  Sandomierz Koło Nr 1 – Jędras Krzysztof

46.  „Haki” Sandomierz – Sapielak Grzegorz

47.  „Energetyk” Koło Nr 13 – Bielecki

48.  „Energetyk” Koło Nr 13 – Turosz

49.  Rudnik n/S – Biszka Andrzej

50.  Piotr Bańka – Janów Lubelski Koło Nr 6

51.  „Kolejarz” Zamość – Zuchowicz Marek

52.  RPS Team Wodnik Chełm („Game Over” Chełm)

53.  Sokolniki – Stala Józef

54.  „Wichry” Sokolniki – Rękas Krzysztof

55.  „Budmar Team” Radzyń Podlaski – Szczepaniuk

56.  TEAM Radzyń Podlaski – Sobieszek Robert

57.  Osiek Zbigniew Kokosa

58.  "Złote Leszcze" Nalepa Leszek

59.  Gądek Kazimierz Team

60.  „Wydra Team” – Artur Chwedun

61.  Jarosław Sroka – Przeworsk

62.  HYDROGAZ - Stanisław Gólka

63.  Team Malce Marcin Szwedo

64.  Gustof Feder Team