baner
  • fb9
  • fb3
  • fb13
  • fb12
  • FB_IMG_1529307258110
  • 33
  • fb8
  • fb14
  • fb11
  • 18698066_655463821319427_1704460293375556128_n
  • fb1
  • fb15
  • DSC_0570
  • 23
  • 41
  • FB_IMG_1529307260927
  • 18670889_655464404652702_2450144264892709068_n
  • fb7
  • DSC_0579

Partnerzy

Stalowemiasto
angloo
torus

uwaga wazne

LISTA XI MARATONU WĘDKARSKIEGO ZAMKNIĘTA – istnieje możliwość zapisów na listę rezerwową.
Proszę o sprawdzenie poprawności wpisów na liście i ewentualne uwagi zgłaszać pod nr telefonu 604066683.

 

Lista startowa XI Maratonu Wędkarskiego Wilcza Wola 
15-16 czerwca 2019:

  1. Zajeziorze (Dariusz Koczak, Dariusz Rzucidło, Piotr Furman) – Nagroda X Maratonu.
  2. „Jest Moc” Chełm – Tomasz Witowski
  3. „Przyjaciele” Chełm – Tadeusz Mulson
  4. Raniżów I
  5. Raniżów II
  6. Raniżów III
  7. „Team Rybka” Nisko Rafał Małek
  8. „Czarne Haki” STW
  9. OK Nowak STW
  10. Wojciech Czuchajda
  11. „Obóz Łowcy” Lucio.pl
  12. Polandfishing.pl – Sebastian Łoś
  13. „Drgające szczytówki” Sandomierz (P. Chojnacki)
  14. Rozwadów Koło Nr 3 – P. Wroński
  15. Rozwadów Koło Nr 3 – M. Pietrzyk
  16. „Team Sanna” – K. Wojniak
  17. WKS Husarz Radymno I – Fedan I
  18. Radymno
  19. „PSL Team” Kielce – Michał Sońta
  20. Koło TGB Nr 2 „Przy Wiśle” – Józef Pokusa
  21. Krzeszów
  22. „STOPY” Zamość – Radek
  23. Zamość „Roztocze” I
  24. Zamość „Roztocze” II
  25. Zamość „Roztocze” III
  26. Rzadzyń Podlaski „Amur” - Karnowski
  27. Feeder Team Chełm – Kowalczuk Daniel
  28. „Pszczółka” Sandomierz – Paweł Zioło
  29. „Bolognese” G.P.D.
  30. Ursynów – Wasilewski A.
  31. Zarzecze Koło Nr 18
  32. „Stalowe szprotki” STW – Burchała
  33. „Dream Team” Przyszów – Bednarz Andrzej
  34. Baranów Sandomierski „Mocarz (?) Team”
  35. Rawa Mazowiecka – Grzyb Adam
  36. Wisznice „Krapik”
  37. Rawa Mazowiecka – Bednarek Andrzej
  38. „Orły” Zamość – Mazurek Rafał
  39. „Brzana” I Kielce
  40. „Brzana” II Kielce
  41. „Bracia” Wiesław Paszt
  42. „Team karpiki” STW Gontarz
  43. „Turbo Leszcze” Szymon Wójcik
  44. Sandomierz Koło Nr 1 – Jędras Krzysztof
  45. „Haki” Sandomierz – Sapielak Grzegorz
  46. „Energetyk” Koło Nr 13 – Bielecki
  47. „Energetyk” Koło Nr 13 – Turosz
  48. Rudnik n/S – Biszka Andrzej
  49. Piotr Bańka – Janów Lubelski Koło Nr 6
  50. „Kolejarz” Zamość – Zuchowicz Marek
  51. RPS Team Wodnik Chełm („Game Over” Chełm)
  52. Sandomierz Koło Nr 33 – Chmielewski Daniel
  53. Sokolniki – Stala Józef
  54. „Wichry” Sokolniki – Rękas Krzysztof
  55. „Budmar Team” Radzyń Podlaski – Szczepaniuk
  56. Radzyń Podlaski – Sobieszek Robert
  57. Osiek Zbigniew Kokosa
  58. Domostawa Nalepa Leszek
  59. Gądek Kazimierz Team
  60. „Wydra Team” – Artur Chwedun
  61. Jarosław Sroka – Przeworsk
  62. HYDROGAZ
  63. 180+ Zamość Zbigniew Surmacz

Pozdrawiamy!