baner

W dniu dzisiejszym odbyły się zawody z cyklu Wędkarza Roku w Okręgu PZW Tarnobrzeg tj.

1

PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA STALOWEJ WOLI – SAN 2018!

W tym roku zawody zostały zasponsorowane przez:

PRZEWODNICZACEGO RADY MIASTA STALOWEJ WOLI – P. STANISŁAWA SOBIERAJA;

WŁAŚCICIELA SKLEPU WĘDKARSKO ZOLOGICZNEGO „RYBKA” P. RAFAŁA MAŁKA;

FIRMĘ D.A.M. POLSKA;

CHŁOPAKÓW Z TEAMU RIVER WOLVES FISHING – REPREZENTOWANEGO PRZEZ P. MIECZYSŁAWA SMALISZ;

ORAZ KOŁO PZW NR 3 „ROZWADÓW”;

Dzisiejsze wędkarskie szranki zostały przeprowadzone na bardzo trudnym terenie, jakim jest rzeka San (w Stalowej Woli). Pomimo trudnych warunków (dostępnośc rzeki, wyskoka temperatura powietrza), zawody pozwoliły na wyłonienie zwycięzców, którymi okazali się:

I miejsce zajął kolega Grzegorz Kozioł (LUSOX) – z wynikiem 1805 pkt – który jednocześnie „zgarnął” nagrodę za największą rybę dzisiejszych zawodów (Boleń 63 cm)  (ufundowaną przez TEAM RIVER WOLVES).

II miejsce zajął kolega Tomasz Fryc (LUSOX) z wynikiem 1200 pkt a na III miejscy znalazł się kolega Krzysztof Kosierb z Koła Nr 3 „Rozwadów” z wynikiem 705 pkt.

Hojność sponsorów tegorocznych zawodów pozwoliła nagrodzić 7 zawodników wysokiej klasy sprzętem wędkarskim!!!

Dziękuję w imieniu Zarządu, jeszcze raz gorąco:

PRZEWODNICZACEMU RADY MIASTA STALOWEJ WOLI – P. STANISŁAWOWI SOBIERAJOWI;

WŁAŚCICIELOWI SKLEPU WĘDKARSKO ZOLOGICZNEGO „RYBKA” P. RAFAŁOWI MAŁKOWI;

FIRMIE D.A.M. POLSKA;

CHŁOPAKOM Z TEAMU RIVER WOLVES FISHING – REPREZENTOWANEGO PRZEZ P. MIECZYSŁAWA SMALISZ;

ORAZ KOŁU PZW NR 3 „ROZWADÓW”;

Dzisiejsze zawody zostały przeprowadzone w super atmosferze i sportowej rywalizacji oczywiście na zasadach tzw. „żywej ryby”. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom a szczególnie pani Annie Gradziuk – „jedynemu rodzynkowi płci pięknej” naszych zawodów, kol. Stanisławowi Okrzyńskiemu i kol. Tomaszowi Moskiwiczowi z Koła Nr 13 „Energetyk” oraz pozostałym kolegom z Kół Okręgu PZW Tarnobrzeg. Cieszy duża frekwencja, sportowa rywalizacja „Fair Play” oraz naprawdę nieukrywana radość z wędkowania! Dzięki i do zobaczenia za rok – w imieniu Zarządu Koła Nr 3 „Rozwadów” prezes Jarosław Jabłoński „WODOM CZEŚĆ”

ZESTAWIENIE WYNIKÓW JEDNOTUROWYCH KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ W CYLKU WĘDKARZ ROKU OKĘGO TARNOBRZESKI – PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA STALOWEJ WOLI

1. Jarosław Jabłoński – koło nr 3 - 0 pkt