TA STRONA UŻYWA COOKIE

X Nie pokazuj więcej
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz też wyłączyć cookies w swojej przeglądarce i nadal korzystać z tej strony.
KOMUNIKAT NR 2 X Maratonu Wędkarskiego w Wilczej Woli-LISTA STARTOWA-AKTUALIZACJA
KOMUNIKAT NR 2 X Maratonu Wędkarskiego w Wilczej Woli-LISTA STARTOWA-AKTUALIZACJA
środa, 13 grudnia 2017 13:03

LISTA STARTOWA - „X MARATON WĘDKARSKI


– WILCZA WOLA 16-17 CZERWCA 2018”


KOMPLET!!!

LISTA ZAMKNIĘTA!!! TERAZ JUZ TYLKO EWENTUALNIE LISTA REZERWOWA PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU WARUNKÓW!!!

UWAGA - JEŚLI KTOŚ DOKONAŁ WPŁATY, A NIE POWIADOMIŁ NAS TELEFONICZNIE PROSZĘ ZROBIĆ TO JAK NAJSZYBCIEJ - TEL. 604066683 LUB 600440611 !!!

 

 

LISTA STARTOWA - „X MARATON WĘDKARSKI – WILCZA WOLA 16-17 CZERWCA 2018”


1. POLANDFISHING.PL – SEBASTIAN ŁOŚ
2. „FEEDER BARANÓW” – SZYMON WÓJCIK (KOŁO NR 8)
3. „ROZWADÓW” – KOŁO NR 3
4. „CZARNE HAKI” EXTREME
5. „OBÓZ ŁOWCY” – LUCIO.PL
6. ĆWIKLIŃSKI ROZTOCZE 
7. „KUTE KOTWICE” – KOŁO NR 13 „ENERGETYK”
8. „IMPREZOWICZE” – KOŁO NR 33 SANDOMIERZ
9. JANUSZ KORCZAK – TARNOBRZEG
10. „ROZTOCZE” ZAMOŚĆ
11. POLAND FISHING KIELCE TEAM - MICHAŁ SOŃTA 
12. „KRĄPIK” – WISZNICE (POWIAT BIALSKI)
13. G.P.D. - KOŁO NR 13 „ENERGETYK”
14. "SOKOLNIKI" - JÓZEF STALA - KOŁO NR 1 SANDOMIERZ
15. "TEAM SANNA" - KOŁO NR 10
16. ENERGETYK 13 - RYSZARD BIELECKI
17. RANIŻÓW I
18. RANIŻÓW II
19. RANIŻÓW III 
20. "MARCELEK" CHOJNACKI - KOŁO NR 1 SANDOMIERZ
21. "CZARNI 44" - KOŁO NR 44
22. "RYBKA" NISKO
23. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 - MAJ EDMUND
24. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 - WĄS JANUSZ 
25. TARNOBRZEG KOŁO NR 2 PRZY WIŚLE - JÓZEF POKUSA
26. RUDNIK N/S - KOŁO NR 9
27. WARSZAWA URSYNÓW - KOŁO NR 28 (WASILEWSKI ARKADIUSZ)
28. HURTOWNIA HYDRO-GAZ PADEW
29. DAWID RYBACKI - FEEDER TEAM KOŁO
30. TEAM OSIEK
31. MOCARZ TEAM KOŁO NR 8 BARANÓW SANDOMIERSKI
32. SENSAS - KOŁO NR 2 TARNOBRZEG ,,PRZY WIŚLE,, (M. PATER)
33. KOŁO NR 2 TARNOBRZEG ,,PRZY WIŚLE,, (M. PATER) II
34. FEEDER BAIT TEAM - RZESZÓW/STW
35. WESOŁY TEAM ZAMOŚĆ
36. OSTOJA RADYMNO
37. TEAM NO NAME
38. ROJAN RAFAŁ KOŁO NR 18 ZARZECZE
39. KOŁO RAWA MAZOWIECKA
40. KOŁO NR 13 "ENERGETYK" - ZARZĄD
41. PAWEŁ DZIADURA TEAM STALOWA WOLA.

LISTA REZERWOWA:

42. HERMAN TEAM KIELCE 
43. KIELCE KOŁO NR 1 "BRZANA"
44. ERWIN DRYN DRYN NISKO
45. ROZTOCZE II
46. KOLEJARZ ZAMOŚĆ
47. ZAJEZIORZE (D. KORCZAK)
48. M.D.D. ZUBRZYK - TEAM STALOWA WOLA 
49. KOŁO JANOWIAK
50. KRZESZÓW (KOŁO NR 41)

51. SAK ZARZECZE

52.TEAM BRACIA PASZT

.... LOADING.... STAN NA DZIEŃ 10.01.2018