baner
  • 18698346_655464087986067_3534434709347077688_n
  • 18671192_655464641319345_1336485237915494130_n
  • 18671135_655464494652693_8789442663837756995_n
  • 18740473_655464457986030_2880233491141798198_n
  • 18699835_655463804652762_3494290886432867262_n
  • 18700219_655464051319404_6562995484644465005_n
  • 18739964_655464237986052_368507895856077676_n
  • 18739903_655463917986084_8097563629002954718_n
  • 18767609_655464564652686_6376305242708743225_n
  • 18671309_655463704652772_1350090435410984962_n
  • 18670889_655464404652702_2450144264892709068_n
  • 18671231_655463731319436_4759973861313685981_n
  • 18700145_655464614652681_7469353475922343409_n
  • 18740468_655463894652753_4093873581603132227_n
  • 18698066_655463821319427_1704460293375556128_n
  • 18698330_655464201319389_4355801085195059955_n
  • 18765819_655463857986090_5658808286511525193_n
  • 18698481_655464127986063_1141094736882994840_n
  • 18670956_655464164652726_9166822331592907967_n
  • 18739709_655463947986081_1029755172998007261_n
  • 18767534_655463781319431_1220426740078811432_n
  • 18740060_655463984652744_6615626932694875457_n

Partnerzy

angloo
torus
rozwadow

Aktualności

LISTA STARTOWA - „X MARATON WĘDKARSKI


– WILCZA WOLA 16-17 CZERWCA 2018”



KOMPLET!!!

LISTA ZAMKNIĘTA!!! TERAZ JUZ TYLKO EWENTUALNIE LISTA REZERWOWA PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU WARUNKÓW!!!

UWAGA - JEŚLI KTOŚ DOKONAŁ WPŁATY, A NIE POWIADOMIŁ NAS TELEFONICZNIE PROSZĘ ZROBIĆ TO JAK NAJSZYBCIEJ - TEL. 604066683 LUB 600440611 !!!

 


 

LISTA STARTOWA - „X MARATON WĘDKARSKI – WILCZA WOLA 16-17 CZERWCA 2018”


1. POLANDFISHING.PL – SEBASTIAN ŁOŚ
2. „FEEDER BARANÓW” – SZYMON WÓJCIK (KOŁO NR 8)
3. „ROZWADÓW” – KOŁO NR 3
4. „CZARNE HAKI” EXTREME
5. „OBÓZ ŁOWCY” – LUCIO.PL
6. ĆWIKLIŃSKI ROZTOCZE 
7. „KUTE KOTWICE” – KOŁO NR 13 „ENERGETYK”
8. „IMPREZOWICZE” – KOŁO NR 33 SANDOMIERZ
9. JANUSZ KORCZAK – TARNOBRZEG
10. „ROZTOCZE” ZAMOŚĆ
11. POLAND FISHING KIELCE TEAM - MICHAŁ SOŃTA 
12. „KRĄPIK” – WISZNICE (POWIAT BIALSKI)
13. G.P.D. - KOŁO NR 13 „ENERGETYK”
14. "SOKOLNIKI" - JÓZEF STALA - KOŁO NR 1 SANDOMIERZ
15. "TEAM SANNA" - KOŁO NR 10
16. ENERGETYK 13 - RYSZARD BIELECKI
17. RANIŻÓW I
18. RANIŻÓW II
19. RANIŻÓW III 
20. "MARCELEK" CHOJNACKI - KOŁO NR 1 SANDOMIERZ
21. "CZARNI 44" - KOŁO NR 44
22. "RYBKA" NISKO
23. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 - MAJ EDMUND
24. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 - WĄS JANUSZ 
25. TARNOBRZEG KOŁO NR 2 PRZY WIŚLE - JÓZEF POKUSA
26. RUDNIK N/S - KOŁO NR 9
27. WARSZAWA URSYNÓW - KOŁO NR 28 (WASILEWSKI ARKADIUSZ)
28. HURTOWNIA HYDRO-GAZ PADEW
29. DAWID RYBACKI - FEEDER TEAM KOŁO
30. TEAM OSIEK
31. MOCARZ TEAM KOŁO NR 8 BARANÓW SANDOMIERSKI
32. SENSAS - KOŁO NR 2 TARNOBRZEG ,,PRZY WIŚLE,, (M. PATER)
33. KOŁO NR 2 TARNOBRZEG ,,PRZY WIŚLE,, (M. PATER) II
34. FEEDER BAIT TEAM - RZESZÓW/STW
35. WESOŁY TEAM ZAMOŚĆ
36. OSTOJA RADYMNO
37. TEAM NO NAME
38. ROJAN RAFAŁ KOŁO NR 18 ZARZECZE
39. KOŁO RAWA MAZOWIECKA
40. KOŁO NR 13 "ENERGETYK" - ZARZĄD
41. PAWEŁ DZIADURA TEAM STALOWA WOLA.

LISTA REZERWOWA:

42. HERMAN TEAM KIELCE 
43. KIELCE KOŁO NR 1 "BRZANA"
44. ERWIN DRYN DRYN NISKO
45. ROZTOCZE II
46. KOLEJARZ ZAMOŚĆ
47. ZAJEZIORZE (D. KORCZAK)
48. M.D.D. ZUBRZYK - TEAM STALOWA WOLA 
49. KOŁO JANOWIAK
50. KRZESZÓW (KOŁO NR 41)

51. SAK ZARZECZE

52.TEAM BRACIA PASZT

.... LOADING.... STAN NA DZIEŃ 10.01.2018


KOMUNIKAT NR 1 .


X MARATONU WĘDKARSKIEGO


W WILCZEJ WOLI