baner
  • 18698066_655463821319427_1704460293375556128_n
  • fb7
  • fb14
  • 41
  • 33
  • fb11
  • fb3
  • 23
  • FB_IMG_1529307258110
  • FB_IMG_1529307260927
  • 18670889_655464404652702_2450144264892709068_n
  • fb8
  • DSC_0579
  • fb15
  • fb9
  • fb12
  • fb13
  • fb1
  • DSC_0570

Partnerzy

1
Stalowemiasto
lowca

LISTA STARTOWA - „X MARATON WĘDKARSKI


– WILCZA WOLA 16-17 CZERWCA 2018”

 

KOMPLET!!!

LISTA ZAMKNIĘTA!!! TERAZ JUZ TYLKO EWENTUALNIE LISTA REZERWOWA PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU WARUNKÓW!!!

UWAGA - JEŚLI KTOŚ DOKONAŁ WPŁATY, A NIE POWIADOMIŁ NAS TELEFONICZNIE PROSZĘ ZROBIĆ TO JAK NAJSZYBCIEJ - TEL. 604066683 LUB 600440611 !!!

 

LISTA STARTOWA - „X MARATON WĘDKARSKI – WILCZA WOLA 16-17 CZERWCA 2018”


1. POLANDFISHING.PL – SEBASTIAN ŁOŚ
2. „FEEDER BARANÓW” – SZYMON WÓJCIK (KOŁO NR 8)
3. „ROZWADÓW” – KOŁO NR 3
4. „CZARNE HAKI” EXTREME
5. „OBÓZ ŁOWCY” – LUCIO.PL
6. ĆWIKLIŃSKI ROZTOCZE 
7. „KUTE KOTWICE” – KOŁO NR 13 „ENERGETYK”
8. „IMPREZOWICZE” – KOŁO NR 33 SANDOMIERZ
9. JANUSZ KORCZAK – TARNOBRZEG
10. „ROZTOCZE” ZAMOŚĆ
11. POLAND FISHING KIELCE TEAM - MICHAŁ SOŃTA 
12. „KRĄPIK” – WISZNICE (POWIAT BIALSKI)
13. G.P.D. - KOŁO NR 13 „ENERGETYK”
14. "SOKOLNIKI" - JÓZEF STALA - KOŁO NR 1 SANDOMIERZ
15. "TEAM SANNA" - KOŁO NR 10
16. ENERGETYK 13 - RYSZARD BIELECKI
17. RANIŻÓW I
18. RANIŻÓW II
19. RANIŻÓW III 
20. "MARCELEK" CHOJNACKI - KOŁO NR 1 SANDOMIERZ
21. "CZARNI 44" - KOŁO NR 44
22. "RYBKA" NISKO
23. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 - MAJ EDMUND
24. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 - WĄS JANUSZ 
25. TARNOBRZEG KOŁO NR 2 PRZY WIŚLE - JÓZEF POKUSA
26. RUDNIK N/S - KOŁO NR 9
27. WARSZAWA URSYNÓW - KOŁO NR 28 (WASILEWSKI ARKADIUSZ)
28. HURTOWNIA HYDRO-GAZ PADEW
29. DAWID RYBACKI - FEEDER TEAM KOŁO
30. TEAM OSIEK
31. MOCARZ TEAM KOŁO NR 8 BARANÓW SANDOMIERSKI
32. SENSAS - KOŁO NR 2 TARNOBRZEG ,,PRZY WIŚLE,, (M. PATER)
33. KOŁO NR 2 TARNOBRZEG ,,PRZY WIŚLE,, (M. PATER) II
34. FEEDER BAIT TEAM - RZESZÓW/STW
35. WESOŁY TEAM ZAMOŚĆ
36. OSTOJA RADYMNO
37. TEAM NO NAME
38. ROJAN RAFAŁ KOŁO NR 18 ZARZECZE
39. KOŁO RAWA MAZOWIECKA
40. KOŁO NR 13 "ENERGETYK" - ZARZĄD
41. PAWEŁ DZIADURA TEAM STALOWA WOLA.

LISTA REZERWOWA:

42. HERMAN TEAM KIELCE 
43. KIELCE KOŁO NR 1 "BRZANA"
44. ERWIN DRYN DRYN NISKO
45. ROZTOCZE II
46. KOLEJARZ ZAMOŚĆ
47. ZAJEZIORZE (D. KORCZAK)
48. M.D.D. ZUBRZYK - TEAM STALOWA WOLA 
49. KOŁO JANOWIAK
50. KRZESZÓW (KOŁO NR 41)

51. SAK ZARZECZE

52.TEAM BRACIA PASZT

.... LOADING.... STAN NA DZIEŃ 10.01.2018