baner
  • 41
  • fb9
  • 18670889_655464404652702_2450144264892709068_n
  • fb15
  • FB_IMG_1529307260927
  • fb14
  • 23
  • fb3
  • fb11
  • fb8
  • 33
  • fb1
  • fb12
  • fb7
  • DSC_0570
  • fb13
  • FB_IMG_1529307258110
  • 18698066_655463821319427_1704460293375556128_n
  • DSC_0579

Partnerzy

samax1
Logo1 (1) (Copy)
Ranizow

X MARATON WĘDKARSKI NA WILCZEJ WOLI SPONSORZY 11

Witamy,

przedstawiamy ostateczną listę startową na COLMIC X Maraton Wędkarski. Zmiany kosmetyczne są podyktowane zgłoszeniami zmiany nazw drużyn oraz tym, że drużyna Kutych Kotwic, ze względów czysto sportowych (udział w Mistrzostwach Polski) wyscofała się i "odstąpiła" swoje miejsce na liście kolegom z "Roztocze 180+". W ostatnim czasie wycołały się z podobnych przyczyn dwie drużyny a na ich miejsce wpiano z listy rezerwowej ekipy "Bracia Paszt" i "KOPEL".

Mamy nadzieję, że drużyny które jeszcze nie dokonały zgłoszenia persolnalnego swoich druzyn to uczynią jak najszybciej.

Pozdrawiamy i do zobaczenia już niedługo na Wilczej Woli!

 

LISTA STARTOWA COLMIC X MARATON WĘDKARSKI 16 - 17 CZERWCA WILCZA WOLA:

  1. POLANDFISHING.PL – SEBASTIAN ŁOŚ
  2. „FEEDER BARANÓW SANDOMIERSKI” – SZYMON WÓJCIK (KOŁO NR 8)
  3. "MARCELEK" CHOJNACKI – KOŁO NR 1 SANDOMIERZ
  4. MC KARP „ROZWADÓW 3”
  5. ROZTOCZE 180+
  6. „OBÓZ ŁOWCY” – LUCIO.PL
  7. "RYBKA" NISKO – RAFAŁ MAŁEK
  8. „CZARNE HAKI” EXTREME
  9. G.P.D. – KOŁO NR 13 „ENERGETYK”
  10. WARSZAWA URSYNÓW – KOŁO NR 28 (WASILEWSKI ARKADIUSZ)
  11. ROZTOCZE I (ZBIGNIEW PYŚ)
  12. „TEAM SANDOMIERZ 133” (DAWID RYBACKI)
  13. „TEAM STALOWA WOLA” (PAWEŁ DZIADURA)
  14. „TEAM OSIEK” (ZBIGNIEW KOKOSA)
  15. „IMPREZOWICZE” – KOŁO NR 33 SANDOMIERZ
  16. ROJAN RAFAŁ KOŁO NR 18 ZARZECZE
  17. KOŁO RAWA MAZOWIECKA (MICHAŁ REDLICKI)
  18. „SAMAX” – ANDRZEJ KRYSA
  19. "TEAM SANNA" – KOŁO NR 10
  20. „KRĄPIK” – WISZNICE (POWIAT BIALSKI)
  21. "SOKOLNIKI" – JÓZEF STALA - KOŁO NR 1 SANDOMIERZ
  22. „STOPY” ZAMOŚĆ
  23. RUDNIK N/S – KOŁO NR 9 (K. PLISZKA)
  24. KOŁO NR 13 "ENERGETYK" – ZARZĄD
  25. „ENERGETYK 13” – RYSZARD BIELECKI
  26. JANUSZ KORCZAK – TARNOBRZEG
  27. „HERMAN TEAM KIELCE”
  28. KIELCE KOŁO NR 1 "BRZANA"
  29. „MOCARZ TEAM” KOŁO NR 8 BARANÓW SANDOMIERSKI
  30. OSTOJA RADYMNO
  31. ERWIN DRYN DRYN NISKO
  32. "CZARNI 44" – KOŁO NR 44
  33. SAK ZARZECZE
  34. RANIŻÓW I
  35. RANIŻÓW II
  36. RANIŻÓW III
  37. RANIŻÓW IV
  38. POLANDFISHING KIELCE TEAM - MICHAŁ SOŃTA
  39. ROZTOCZE II – PIOTR MOŁDOCH
  40. KRZESZÓW (KOŁO NR 41)
  41. TARNOBRZEG KOŁO NR 2 PRZY WIŚLE - JÓZEF POKUSA
  42. HURTOWNIA HYDRO-GAZ PADEW
  43. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 – WĄS JANUSZ
  44. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 – MAJ EDMUND
  45. „FEEDER TEAM” STALOWA WOLA (KRZYSZTOF KOSIOR)
  46. „GRUPA SOLO TEAM ROZWADÓW” – CHCIUK MARCIN
  47. ZAJEZIORZE (D. KORCZAK)
  48. „WESOŁY TEAM” ZAMOŚĆ.
  49. JANÓW LUBELSKI KOŁO NR 6 – PIOTR BAŃKA
  50. KOŁO NR 32 PRZY ELEKTROWNI W POŁAŃCU
  51. „BRACIA PASZT”
  52. KOPEL