baner
  • FB_IMG_1529307258110
  • fb1
  • 41
  • 18670889_655464404652702_2450144264892709068_n
  • fb12
  • fb14
  • 18698066_655463821319427_1704460293375556128_n
  • fb3
  • fb7
  • DSC_0570
  • 33
  • DSC_0579
  • fb15
  • 23
  • fb13
  • fb9
  • fb11
  • fb8
  • FB_IMG_1529307260927

Partnerzy

goldfish
Logo1 (1) (Copy)
polmos

X MARATON WĘDKARSKI NA WILCZEJ WOLI SPONSORZY 11

Przedstawiamy informację o liście startowej i regulaminie zawodów pod nazwą „COLMIC” X   MARATON WĘDKARSKI WILCZA WOLA, prosimy
o sprawdzenie poprawności danych (nazwy druży(n)y, imion i nazwisk) i NAJPÓŹNIEJ do dnia   31 maja o podanie imiennej listy składu drużyn(y) oraz ROZMIARY KOSZULEK (t-shirt) –  prosimy o poważne potraktowanie niniejszej prośby.

REGULAMIN X MARATONU WĘDKARSKIEGO

  1. Zawody odbędą się w jednej 24-ro godzinnej turze.
  2. Drużyny będą losowały stanowiska według kolejności listy startowej.
  3. Do dyspozycji uczestników będą 30-sto metrowe stanowiska, a w uzasadnionych przypadkach stanowisko może zostać odpowiednio zwiększone.
  4. Na stanowisko mogą wejść sędziowie i organizatorzy w uzasadnionych przypadkach, oraz zgłoszone w sekretariacie osoby towarzyszące za zgodą kapitana drużyny.
  5. Dozwolone jest wędkowanie na dwie wędki metodą spławikową lub gruntową.
  6. Organizator nie określa ilości zastosowanej przynęty.
  7. W trakcie zawodów obowiązuje zakaz znakowaniu łowiska, wynoszenia i wywożenia przynęt.
  8. Ryby należy przechowywać w stanie żywym, obowiązkowe siatki co najmniej 4m na każdego zawodnika.
  9. Ważenie ryb na stanowiskach w kolejności od stanowisk skrajnych do stanowiska sędziowskiego będzie odbywać się na dwukrotnie (wieczorem
    i rano), w czasie określonym w regulaminie lub w uzasadnionych przypadkach indywidualnie.
  10. Wędkowanie odbywać się będzie zgodnie z RAPR, ale minimalny wymiar ryby zgłoszonej do wagi powinien wynosić 20 cm.
  11. Sędzia główny za niewłaściwe zachowanie zawodnika, może dokonać dyskwalifikacji indywidualnej lub drużynowej.
  12. Parkowanie pojazdów podczas trwania zawodów tylko w wyznaczonym rejonie.
  13. Na stanowiska możliwy wjazd jedynie do dostarczenia/spakowania sprzętu wędkarskiego
  14. Zawody rozegrane będą w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej na żywej rybie.
  15. Klasyfikacja indywidualna – suma wagi złowionych ryb przez zawodnika.
  16. Klasyfikacja drużynowa – suma punktów (zajętych miejsc) członków drużyny.
  17. Klasyfikacja na największą rybę – waga ryby złowionej i zgłoszonej przez zawodnika.
  18. Uczestników zawodów obowiązuje bezwzględne zachowanie czystości na stanowiskach przez Nich zajmowanych po zakończeniu zawodów.
  19. Organizator imprezy nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzony sprzęt oraz straty wynikłe w czasie zawodów wędkarskich.

TERMINARZ PRZYGOTOWANIA I PRZEBIEGU ZAWODÓW:

Sobota 16.06.2018

  • 07.00 do 07.30 – zbiórka na „Parkingu u Arka” przy drodze Wilcza Wola – Wola Raniżowska ( 50°20'4.884"N, 21°56'37.608"E ). Zgłaszanie drużyn
    w sekretariacie zawodów, otwarcie zawodów i odprawa sędziowska.
  • 07.30 do 08.00 – losowanie stanowisk, wydanie suchego prowiantu na kolację (3xkonserwa typu gulasz angielski lub równoważna, 3x chleb, 3x1,5 l wody mineralnej, w przypadku dokonaj opłaty dla osoby towarzyszącej racje żywnościowe zostaną odpowiednio zwiększone) i dojazd lub dojście do stanowiska.
  • 08.00 do 10.00 – przygotowanie na stanowiskach.
  • 10.00 – rozpoczęcie nęcenia i wędkowania.
  • 13.00 do 14.00 – obiad podany na stanowiska.
  • 18.00 do 19.00 – I-wsze ważenie ryb na stanowiskach.

Niedziela 17.06.2018

  • 06.00 do 07.00 – śniadanie podane na stanowiska.
  • 10.00 – koniec wędkowania.
  • 10.00 do 11.00 – II-gie ważenie ryb na stanowiskach.
  • od 11.00 – wspólna biesiada, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród
    i zakończenie zawodów.

LISTA STAROWA COLMIC X MARATON WĘDKARSKI WILCZA WOLA – 16-17 CZERWCA 2018

  1. POLANDFISHING.PL – SEBASTIAN ŁOŚ
  2. „FEEDER BARANÓW SANDOMIERSKI” – SZYMON WÓJCIK (KOŁO NR 8)
  3. "MARCELEK" CHOJNACKI – KOŁO NR 1 SANDOMIERZ
  4. „ROZWADÓW” – KOŁO NR 3
  5. „KUTE KOTWICE” – KOŁO NR 3 „ROZWADÓW”
  6. „OBÓZ ŁOWCY” – LUCIO.PL
  7. "RYBKA" NISKO – RAFAŁ MAŁEK
  8. „CZARNE HAKI” EXTREME
  9. G.P.D. – KOŁO NR 13 „ENERGETYK”
  10. WARSZAWA URSYNÓW – KOŁO NR 28 (WASILEWSKI ARKADIUSZ)
  11. ROZTOCZE I (ZBIGNIEW PYŚ)
  12. FEEDER TEAM – SANDOMIERZ (DAWID RYBACKI)
  13. TEAM STALOWA WOLA (PAWEŁ DZIADURA)
  14. TEAM OSIEK (ZBIGNIEW KOKOSA)
  15. „IMPREZOWICZE” – KOŁO NR 33 SANDOMIERZ
  16. ROJAN RAFAŁ KOŁO NR 18 ZARZECZE
  17. KOŁO RAWA MAZOWIECKA (MICHAŁ REDLICKI)
  18. SAMAX – ANDRZEJ KRYSA
  19. "TEAM SANNA" – KOŁO NR 10
  20. „KRĄPIK” – WISZNICE (POWIAT BIALSKI)
  21. "SOKOLNIKI" – JÓZEF STALA - KOŁO NR 1 SANDOMIERZ
  22. KOLEJARZ ZAMOŚĆ
  23. RUDNIK N/S – KOŁO NR 9 (K. PLISZKA)
  24. KOŁO NR 13 "ENERGETYK" – ZARZĄD
  25. „ENERGETYK 13” – RYSZARD BIELECKI
  26. JANUSZ KORCZAK – TARNOBRZEG
  27. HERMAN TEAM KIELCE
  28. KIELCE KOŁO NR 1 "BRZANA"
  29. MOCARZ TEAM KOŁO NR 8 BARANÓW SANDOMIERSKI
  30. OSTOJA RADYMNO
  31. ERWIN DRYN DRYN NISKO
  32. "CZARNI 44" – KOŁO NR 44
  33. SAK ZARZECZE
  34. RANIŻÓW I
  35. RANIŻÓW II
  36. RANIŻÓW III
  37. POLAND FISHING KIELCE TEAM - MICHAŁ SOŃTA
  38. ĆWIKLIŃSKI ROZTOCZE
  39. ROZTOCZE II – PIOTR MOŁDOCH
  40. KRZESZÓW (KOŁO NR 41)
  41. TARNOBRZEG KOŁO NR 2 PRZY WIŚLE - JÓZEF POKUSA
  42. HURTOWNIA HYDRO-GAZ PADEW
  43. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 – WĄS JANUSZ
  44. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 – MAJ EDMUND
  45. FEEDER BAIT TEAM STW (Krzysztof Kosior)
  46. „GRUPA SOLO TEAM ROZWADÓW” – CHCIUK MARCIN
  47. ZAJEZIORZE (D. KORCZAK)
  48. WESOŁY TEAM ZAMOŚĆ.
  49. SENSAS – KOŁO NR 2 TARNOBRZEG ,,PRZY WIŚLE,, (M. PATER)
  50. KOŁO NR 2 TARNOBRZEG ,,PRZY WIŚLE,, (M. PATER) II
  51. JANÓW LUBELSKI KOŁO NR 6 – PIOTR BAŃKA
  52. KOŁO NR 32 PRZY ELEKTROWNI W POŁAŃCU

 

TEAM BRACIA PASZT (BRAK WPŁATY UTRATA MIEJSCA)


Połamania kija i taaaakiej ryby życzą organizatorzy. Do zobaczenia na łowisku!