baner
  • FB_IMG_1529307258110
  • 18698066_655463821319427_1704460293375556128_n
  • fb13
  • fb3
  • fb8
  • fb1
  • fb9
  • DSC_0579
  • 23
  • fb14
  • 33
  • 18670889_655464404652702_2450144264892709068_n
  • FB_IMG_1529307260927
  • fb7
  • DSC_0570
  • fb15
  • 41
  • fb12
  • fb11

Partnerzy

polmos
samax1
Ranizow


KOMUNIKAT NR 3  – X MARATON WĘDKARSKI 2018!

W związku z dużym zainteresowaniem naszą imprezą potwierdzamy ustaloną, ostateczną, listę startową drużyn i jednocześnie informujemy, że ilość startujących teamów spowoduje ewentualne uruchomienie drugiego brzegu w trakcie wyznaczania stanowisk wędkarskich w czasie zawodów.

Ponadto prosimy o uregulowanie wpłat drużyn, które z różnych przyczyn tego jeszcze nie uczyniły w terminie do 30 marca – brak wpłaty może skutkować utratą miejsca startowego!

LISTA STARTOWA - „X MARATON WĘDKARSKI – WILCZA WOLA 16-17 CZERWCA 2018”

 

1. POLANDFISHING.PL – SEBASTIAN ŁOŚ

2. „FEEDER BARANÓW” – SZYMON WÓJCIK (KOŁO NR 8)

3. „ROZWADÓW” – KOŁO NR 3

4. „CZARNE HAKI” EXTREME

5. „OBÓZ ŁOWCY” – LUCIO.PL

6. ĆWIKLIŃSKI ROZTOCZE

7. „KUTE KOTWICE” – KOŁO NR 3 "ROZWADÓW"

8. „IMPREZOWICZE” – KOŁO NR 33 SANDOMIERZ

9. JANUSZ KORCZAK – TARNOBRZEG

10. „ROZTOCZE” ZAMOŚĆ

11. POLAND FISHING KIELCE TEAM - MICHAŁ SOŃTA

12. „KRĄPIK” – WISZNICE (POWIAT BIALSKI)

13. G.P.D. - KOŁO NR 13 „ENERGETYK”

14. "SOKOLNIKI" - JÓZEF STALA - KOŁO NR 1 SANDOMIERZ

15. "TEAM SANNA" - KOŁO NR 10

16. ENERGETYK 13 - RYSZARD BIELECKI

17. RANIŻÓW I

18. RANIŻÓW II

19. RANIŻÓW III

20. "MARCELEK" CHOJNACKI - KOŁO NR 1 SANDOMIERZ

21. "CZARNI 44" - KOŁO NR 44

22. "RYBKA" NISKO

23. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 - MAJ EDMUND

24. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 - WĄS JANUSZ

25. TARNOBRZEG KOŁO NR 2 PRZY WIŚLE - JÓZEF POKUSA

26. RUDNIK N/S - KOŁO NR 9

27. WARSZAWA URSYNÓW - KOŁO NR 28 (WASILEWSKI ARKADIUSZ)

28. HURTOWNIA HYDRO-GAZ PADEW

29. DAWID RYBACKI - FEEDER TEAM KOŁO

30. TEAM OSIEK

31. MOCARZ TEAM KOŁO NR 8 BARANÓW SANDOMIERSKI

32. SENSAS - KOŁO NR 2 TARNOBRZEG ,,PRZY WIŚLE,, (M. PATER)

33. KOŁO NR 2 TARNOBRZEG ,,PRZY WIŚLE,, (M. PATER) II

34. FEEDER BAIT TEAM - RZESZÓW/STW

35. WESOŁY TEAM ZAMOŚĆ

36. OSTOJA RADYMNO

37. SAMAX – ANDRZEJ KRYSA

38. ROJAN RAFAŁ KOŁO NR 18 ZARZECZE

39. KOŁO RAWA MAZOWIECKA

40. KOŁO NR 13 "ENERGETYK" - ZARZĄD

41. PAWEŁ DZIADURA TEAM STALOWA WOLA.

42. HERMAN TEAM KIELCE

43. KIELCE KOŁO NR 1 "BRZANA"

44. ERWIN DRYN DRYN NISKO

45. ROZTOCZE II

46. KOLEJARZ ZAMOŚĆ

47. ZAJEZIORZE (D. KORCZAK)

48. M.D.D. ZUBRZYK - TEAM STALOWA WOLA

49. KOŁO JANOWIAK (KOŁO NR 55)

50. KRZESZÓW (KOŁO NR 41)

51. SAK ZARZECZE

52. TEAM BRACIA PASZT

 

UWAGA - JEŚLI KTOŚ DOKONAŁ WPŁATY, A NIE POWIADOMIŁ NAS TELEFONICZNIE, PROSZĘ ZROBIĆ TO JAK NAJSZYBCIEJ - TEL. 600440611.

 

Za Zarząd

Jarosław Jabłoński