baner
  • 18700219_655464051319404_6562995484644465005_n
  • 18698066_655463821319427_1704460293375556128_n
  • 18671192_655464641319345_1336485237915494130_n
  • 18739964_655464237986052_368507895856077676_n
  • 18670956_655464164652726_9166822331592907967_n
  • 18740473_655464457986030_2880233491141798198_n
  • 18698330_655464201319389_4355801085195059955_n
  • 18740468_655463894652753_4093873581603132227_n
  • 18767534_655463781319431_1220426740078811432_n
  • 18740060_655463984652744_6615626932694875457_n
  • 18671135_655464494652693_8789442663837756995_n
  • 18739709_655463947986081_1029755172998007261_n
  • 18765819_655463857986090_5658808286511525193_n
  • 18671309_655463704652772_1350090435410984962_n
  • 18671231_655463731319436_4759973861313685981_n
  • 18700145_655464614652681_7469353475922343409_n
  • 18670889_655464404652702_2450144264892709068_n
  • 18699835_655463804652762_3494290886432867262_n
  • 18767609_655464564652686_6376305242708743225_n
  • 18698346_655464087986067_3534434709347077688_n
  • 18739903_655463917986084_8097563629002954718_n
  • 18698481_655464127986063_1141094736882994840_n

Partnerzy

rozwadow
angloo
torus


KOMUNIKAT NR 3  – X MARATON WĘDKARSKI 2018!

W związku z dużym zainteresowaniem naszą imprezą potwierdzamy ustaloną, ostateczną, listę startową drużyn i jednocześnie informujemy, że ilość startujących teamów spowoduje ewentualne uruchomienie drugiego brzegu w trakcie wyznaczania stanowisk wędkarskich w czasie zawodów.

Ponadto prosimy o uregulowanie wpłat drużyn, które z różnych przyczyn tego jeszcze nie uczyniły w terminie do 30 marca – brak wpłaty może skutkować utratą miejsca startowego!

LISTA STARTOWA - „X MARATON WĘDKARSKI – WILCZA WOLA 16-17 CZERWCA 2018”

 

1. POLANDFISHING.PL – SEBASTIAN ŁOŚ

2. „FEEDER BARANÓW” – SZYMON WÓJCIK (KOŁO NR 8)

3. „ROZWADÓW” – KOŁO NR 3

4. „CZARNE HAKI” EXTREME

5. „OBÓZ ŁOWCY” – LUCIO.PL

6. ĆWIKLIŃSKI ROZTOCZE

7. „KUTE KOTWICE” – KOŁO NR 3 "ROZWADÓW"

8. „IMPREZOWICZE” – KOŁO NR 33 SANDOMIERZ

9. JANUSZ KORCZAK – TARNOBRZEG

10. „ROZTOCZE” ZAMOŚĆ

11. POLAND FISHING KIELCE TEAM - MICHAŁ SOŃTA

12. „KRĄPIK” – WISZNICE (POWIAT BIALSKI)

13. G.P.D. - KOŁO NR 13 „ENERGETYK”

14. "SOKOLNIKI" - JÓZEF STALA - KOŁO NR 1 SANDOMIERZ

15. "TEAM SANNA" - KOŁO NR 10

16. ENERGETYK 13 - RYSZARD BIELECKI

17. RANIŻÓW I

18. RANIŻÓW II

19. RANIŻÓW III

20. "MARCELEK" CHOJNACKI - KOŁO NR 1 SANDOMIERZ

21. "CZARNI 44" - KOŁO NR 44

22. "RYBKA" NISKO

23. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 - MAJ EDMUND

24. SANDOMIERZ KOŁO NR 1 - WĄS JANUSZ

25. TARNOBRZEG KOŁO NR 2 PRZY WIŚLE - JÓZEF POKUSA

26. RUDNIK N/S - KOŁO NR 9

27. WARSZAWA URSYNÓW - KOŁO NR 28 (WASILEWSKI ARKADIUSZ)

28. HURTOWNIA HYDRO-GAZ PADEW

29. DAWID RYBACKI - FEEDER TEAM KOŁO

30. TEAM OSIEK

31. MOCARZ TEAM KOŁO NR 8 BARANÓW SANDOMIERSKI

32. SENSAS - KOŁO NR 2 TARNOBRZEG ,,PRZY WIŚLE,, (M. PATER)

33. KOŁO NR 2 TARNOBRZEG ,,PRZY WIŚLE,, (M. PATER) II

34. FEEDER BAIT TEAM - RZESZÓW/STW

35. WESOŁY TEAM ZAMOŚĆ

36. OSTOJA RADYMNO

37. SAMAX – ANDRZEJ KRYSA

38. ROJAN RAFAŁ KOŁO NR 18 ZARZECZE

39. KOŁO RAWA MAZOWIECKA

40. KOŁO NR 13 "ENERGETYK" - ZARZĄD

41. PAWEŁ DZIADURA TEAM STALOWA WOLA.

42. HERMAN TEAM KIELCE

43. KIELCE KOŁO NR 1 "BRZANA"

44. ERWIN DRYN DRYN NISKO

45. ROZTOCZE II

46. KOLEJARZ ZAMOŚĆ

47. ZAJEZIORZE (D. KORCZAK)

48. M.D.D. ZUBRZYK - TEAM STALOWA WOLA

49. KOŁO JANOWIAK (KOŁO NR 55)

50. KRZESZÓW (KOŁO NR 41)

51. SAK ZARZECZE

52. TEAM BRACIA PASZT

 

UWAGA - JEŚLI KTOŚ DOKONAŁ WPŁATY, A NIE POWIADOMIŁ NAS TELEFONICZNIE, PROSZĘ ZROBIĆ TO JAK NAJSZYBCIEJ - TEL. 600440611.

 

Za Zarząd

Jarosław Jabłoński